Форум Оружейного журнала

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Новости:

Страницы: [1]   Вниз

Автор Тема: Президенту України: Навести порядок з обігом зброї, а порядок - це Закон  (Прочитано 535 раз)

major

 • Модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Reputation: 4535
 • Оффлайн Оффлайн
 • Сообщений: 9577

ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Офіційне інтернет-представництво Президента УкраїниШановний Володимире Олександровичу

У 2015 році у Першій в історії України електронній петиції до Президента громадяни України переконливо висловилися за необхідність наведення порядку в обороті зброї. Проте, президент Порошенко фактично проігнорував цей акт народовладдя.

Тому закликаємо Вас:

1. Забезпечити гарантоване Конституцією України невід’ємне право громадян на захист власного життя, здоров'я, майна та життя і здоров'я інших людей, зокрема із застосуванням зброї самозахисту.

2. Ініціювати серед першочергових розгляд у парламенті законопроекту про регулювання обороту зброї серед цивільного населення.

Сьогодні, всупереч вимогам Конституції, порядок обігу цивільної зброї в Україні встановлений не законом, а підзаконними актами.

Відсутність належного правового регулювання і єдиних для всіх правил володіння та використання цивільної зброї позбавляє саме законослухняних громадян дієвого засобу захисту свого життя та здоров'я від злочинних посягань. В той час як, за фактичної відсутності реального контролю, злочинці мають необмежений доступ до будь-якої зброї.

Володіння цивільною зброєю, зокрема короткоствольною для самозахисту, має бути врешті-решт врегульовано відповідним сучасним Законом України «Про зброю», який встановить однакові для всіх чіткі, але водночас жорсткі правила і стане підґрунтям для правового регулювання сфери громадської і національної безпеки, усуне прогалини законодавства і відновить конституційний правопорядок в сфері обігу існуючої зброї.

Обіг зброї в Україні має бути впорядковано, а порядок – це Закон!

Зазначена законодавча ініціатива прогнозовано призведе до зменшення рівня злочинності, суттєвого підвищення рівня громадської безпеки та обороноздатності країни, допоможе ефективно вирішувати проблему обороту необлікованої зброї.

Зі свого боку готові надати будь-яку фахову допомогу.

З повагою,
«Українська асоціація власників зброї»
https://petition.president.gov.ua/petition/53416?fbclid=IwAR36AzGhdbnMge0lKs0n9CCk0sVlCpoVGnLCiGwlpB25Kbgee0ZS4tk1pE4
Записан
Ищу кого забанить.....! Кто еще не спрятался я не виноват!
 
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: dnepr7

major

 • Модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Reputation: 4535
 • Оффлайн Оффлайн
 • Сообщений: 9577Новий Президент — вимоги незмінні! Підтримай Петицію власників зброї!

https://petition.president.gov.ua/petition/53416

Підписуйте петицію і залучайте всіх своїх!
Записан
Ищу кого забанить.....! Кто еще не спрятался я не виноват!
 

major

 • Модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Reputation: 4535
 • Оффлайн Оффлайн
 • Сообщений: 9577


Кстати тех кто не читал и в танке то вот. И до сих пор ходит по миру с «нам нужен закон об самообороне». У нас есть статья 36 и там все более менее. Только вот суды ею не пользовались. Но вот верховный суд постановил свое отношение про обороне жилья. Почему это важно? Потому что хоть у нас и не прецедентная судебная система но все судьи смотрят как на то или иное дело смотрит Верховный, Апелляционные суды. У наших судей есть что то типа рейтинга, и выдавать решения которые наверняка завернет апелляционный или верховный, они не хотят (я не юрист, если что поправьте).

Потому нечего ждать каких то законов которые будут дублировать УК или когда вам что дадут возможность покупать КНО. Или еще что. Это из разряда "Люди бідкаютсья, а влада разводить руками". Не слушайте мудаков который говорят что вам нужен какой то их отдельный закон или еще что. Вот он ваш механизм, пользуйтесь, не ждите с моря погоды. Получение дозвола намного проще переоформления автомобиля, и требует меньшего пакета документа чем водительское удостоверение. Дробовик можно купить за 5 тыс. гривен (есть даже дешевле).

26.04.2018г. Верховный суд Украины постановил, что в вопросах правил необходимой обороны в случае проникновение в жильё или при нападении вооруженного нападающего или группы людей - нет "границ пределов самообороны и человек в праве использовать любые методы зашиты.

Из постановления Верховного суда от 26.04.2018г.:
"Тобто, закон передбачає винятки із загального правила про те, що при необхідній обороні особа, що захищається, повинна додержуватися визначеної межі, завдаючи шкоду посягаючому. Цими винятками є - напад озброєної особи, напад групи осіб або протиправне насильницьке вторгнення у житло чи інше приміщення. У таких випадках шкода, заподіяна особі, яка посягає, не обмежена ніякими межами, аж до позбавлення посягаючого життя".
Ссылка на постановление http://reyestr.court.gov.ua/Review/73758539

Что касается принятия органами правопорядка, НПУ, Прокуратура, Суды низших инстанций...., данного документа то - Согласно ч.ч 5, 6 ст. 13 Закона Украины "Про судоустрій і статус суддів" висновки щодо застосування норм права, викладені у постановах Верховного Суду, є обов’язковими для всіх суб’єктів владних повноважень, які застосовують у своїй діяльності нормативно-правовий акт, що містить відповідну норму права. Висновки щодо застосування норм права, викладені у постановах Верховного Суду, враховуються іншими судами при застосуванні таких норм права.

Уже сейчас у вас есть возможность защищаться любыми средствами от:
- вооруженного человека (реальное оружие, а не перочинный нож или зажигалка в руках);
- групп людей (два человека и более);
- противоправное насильственное вторжение в жилье или другое помещение (реально вторжение, а не кто то кто стоит у вас у двери или человек которого вы впустили сами).

Все это ситуации которые угрожают вашей жизни, не ситуации где гопник хотел отжать ваш телефон мотивируя вас подзатыльников, а вы его за это убили.

Сергей Гриненко

Тем не менее, наше законодательство больше защищает преступников а не законопослушных граждан. Ну какая разница девушке, что ее насильник не был вооружен холодным или огнестрельным оружием? Или даже парню, избитому арматурой, которая оружием не считается? Нет, он должен был найти такую же арматуру и устроить фехтование с преступником, чтобы все честно и законно было.

Илья Бердников
Записан
Ищу кого забанить.....! Кто еще не спрятался я не виноват!
 
Страницы: [1]   Вверх